piątek, 25 stycznia 2013

Girls are jumping!

Jumpstyle jest również dla dziewczyn! Zobaczcie jak się w tym sprawdzają! Polecam jumperkę NIKA od 10:45 naprawdę dobrze jej idzie!

http://www.youtube.com/watch?v=p9uoWEKpAv4&autoplej=0&kolorek=123456&w=555&h=487&typek=0

4 komentarze:

 1. "Mam na imię Ellie. Kilka dni temu wybraliśmy się w siedem osób na wyprawę do samego Piekła. Tak nazywa się niedostępne miejsce w górach. Wycieczka była próbą naszej przyjaźni. Niektórych z nas połączyło nawet coś więcej. Szczęśliwi wróciliśmy do domu. Ale to był powrót do piekła. Znaleźliśmy martwe zwierzęta, a nasi rodzice i wszyscy mieszkańcy miasta zniknęli. Okazało się, że naszego świata już nie ma. Że nie ma już żadnych zasad. A jutro musimy stworzyć własne." - tak właśnie wygląda opis pierwszej części bestselerowej serii Johna Marsdena "Jutro". Ze względu na to, że liczba fanów tej książki tutaj już dawno przekroczyła kilka tysięcy, postanowiłyśmy założyć pierwsze polskie forum. Na razie zaczynamy i potrzebuhemy użytkowników, którzy pomogą nam je rozwinąć.
  Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy!
  http://www.seriatomorrow.fora.pl -> "Nie ma już żadnych zasad"

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz naprawdę świetnego bloga :)
  Mam do Ciebie ogromną prośbę, może proszę o zbyt wiele, ale to bardzo ważne.
  Wymyśliłam pewną akcję na moim blogu, tak właściwie cały ten blog to już jedna wielka akcja!
  Jeśli zechcesz mi pomóc, albo przynajmniej się przyłączyć - obserwując, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Wszystko jest napisane w najnowszej notce.
  Mogę zmienić świat tylko z tobą :)
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zarąbiście tańczą ;) Dziękuje tobie, że to dałaś tutaj, na swojego bloga :) Teraz idę się tego uczyć xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej w końcu udało mi się wejść na twój blog :> wcześniej miałem z tym jakieś problemy musimy porozmawiać kiedyś w celu wymiany wiadomości na blogerze :) .. no dobra żebyś mi je podała :> bo wątpię żebyś mogła się czegoś nauczyć ode mnie.. ale nieważne blog wspaniały widać ciężką pracę włożoną w niego ja zapraszam z powrotem do siebie już po zmianie szablonu tu dostajesz obserwatora miło by było za wzajemność :>
  http://musicthatyouwilllove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Wyraź swoją opinię